Zombi Savaşı
Zombi Savaşı oyna

Zombi Savaşı oyunu hakkında

Sizin için mükemmel bir heyecan verici zombi savaş oyunu ekledik. Amacımız hayatta kalan insanları kurtarmak ve uygarlığı yeniden inşa etmektir. Görevleri tamamlamak için mümkün olduğunca fazla zombiyi vur ve zombilerden çıkan mühimmatları topla. Silahını yükselt. Bir çare bulmalısın ve yaşayan ölüleri alt etmelisin.

Oyunumuz shift+fare ikisine birlikte basarak oynanmaktadır. Oyun açıldığında start butonuna tıkla bölümünü seç ve oyuna başla. Birinci bölümde adamını yeşil ok işareti ile gösterilen yere sür ve help yazan adamın üzerine gel. Hava kararacak ve zombiler dışarı çıkmaya başlayacaktır. Zombileri shift tuşuna basılı tutarak fare ile öldür. Shift tuşuna basılı tutmazsan mermi atamazsın. Hedef olan on zombiyi öldürdüğünde ikinci bölüme geçeceksin. Next diyerek ikinci bölüme geç.

İkinci bölümde yine shift ile birlikte fareyi kullanarak shifte bastığında sağ üstte beliren nesnelerden kale inşa etmelisin. Sen inşa ederken belli bir seviyeye ulaştığında sağ altta ready butonu çıkacaktır. Bu butona bas ve hava kararsın zombiler meydana çıksın ve zombileri öldürmeye başla şehri kurtar. Shift tuşunu kullanmayı unutma

İyi eğlenceler...

3.68 / 5 Toplam 47 oy verilmiş
OYUNA BAŞLA

Yorumlar (3)

nerden oynanıremre sönmez 3 yıl önce
acayip güzelosto kolok 3 yıl önce
BU OYUN ÇOKGÜZEL AMA KARAR VEREMEDİM :D AHMET EMİR 4 yıl önce
Reklam

OYUNLAR

Reklamlar